Een driedelige schouwgarnituur met een haan en kinderen. 19de eeuw. (L:11 x W:27 x H:36 cm)
Lot 584

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Een driedelige schouwgarnituur met een haan en kinderen. 19de eeuw.

Verguld brons met een decor van een haan, engelen.

Hoogte kandelaars: 27 cm.

11 x 27 x 36 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

584

26782