Emile CLAUS (1849-1924) 'Portrait de Camille Lemmonier' een lithografie. 36/50. (W:38,5 x H:47 cm)
Hamerprijs: € 70
Emile CLAUS (1849-1924) |
Titel | Emile CLAUS (1849-1924) 'Portrait de Camille Lemmonier' een lithografie. 36/50. (W:38,5 x H:47 cm) |
Breedte/diepte | 38,5 cm |
Hoogte | 47 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 88 |
Lot nummer | 1266 |
Lot ID | 26736 |
MUGO (1954) 'Mugo in een Engels Circus' pen op papier. (W:30 x H:22 cm)
Schattingsprijs: € 120 - 180
Prosper DE WIT (1862-1951) 'Landschap met boerderij' olie op doek. (W:70 x H:40 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Een Historische Scène 'Beleg van het Kasteel van Ingelmunster, 10 mei 1580', olie op doek. 19de eeuw
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500