Een antieke 'Brûle parfum', verguld brons. 19de eeuw. (L:12 x W:16 x H:26 cm)
Hamerprijs: € 100
Titel | Een antieke 'Brûle parfum', verguld brons. 19de eeuw. (L:12 x W:16 x H:26 cm) |
Afmetingen | 12 x 16 x 26 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 1444 |
Lot ID | 26643 |