Een kelk met pateen, vermeil, Neogotisch, afgewerkt met Cloisonné email. Frankrijk, 19de eeuw. (H:24,5 x D:14,5 cm)
Lot 797

Schattingsprijs: € 1.200 - € 1.500

Een kelk met pateen, vermeil, Neogotisch, afgewerkt met Cloisonné email. Frankrijk, 19de eeuw.

Kelk in neogotische stijl, afgewerkt met medaillons in cloisonné email. De Cuppa met afbeeldingen van Heilige Filomena, Madonna met kind (?), Saint Anna (?). De zeslobbige voet met 3 medaillons, afbeeldingen van Jozef, de Maagd Maria en Jezus Christus.

Pateen afgewerkt met IHS logo.

Met originele foudraal.

Gestempeld met Minerva, Frankrijk, 1ste gehalte zilver. 950/1000.
Makersmerk onleesbaar.

Brutogewicht: 600g. (Kelk en pateen).

24,5 cm

14,5 cm

Schattingsprijs

€ 1.200 - € 1.500

Lot nummer

797

26639

Small damages to the enamel.
Paten with a bump on the side.
Otherwise in good condition.

Een zeslobbige ciborie, verguld messing met verzilverde medaillons. Neogotiek. (H:30 x D:15 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee vergulde cibories in Neogotische stijl, bijgevoegd een Modernistische kelk met pateen. (H:30 x D:12 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een schrijn, kroon, Avé Maria logo, messing en verzilverd metaal, cabochons. (L:31 x W:50 x H:73 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Sint Elooi, polychroom gips. (W:19 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Leica M6, no. 2235295. (L:4 x W:14,5 x H:7,7 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een antiek schilderij 'Lezende Heilige Hieroymus', olie op doek. 18de eeuw. (W:71 x H:86 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een grote tweekleurige schouwklok 'De Bevrijding van Nimf Lo door Hermes', 19de eeuw. (L:23 x W:65 x H:84 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een smeedijzer boekenstaander of lezenaar. 19de eeuw. (W:40 x H:136 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250