Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons en Sèvres porselein. 19de eeuw. (L:20 x W:53 x H:52 cm)

Hamerprijs: € 800

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons en Sèvres porselein. 19de eeuw.

Binnenwerk met een halfuurslag. Getekend Japy Frères.
Rijk afgewerkt met engelenfiguren, porseleinen plaquettes, guirlandes.

Hoogte kandelaars: 44 cm.

20 x 53 x 52 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.000

Lot nummer

582

26631