Een decoratieve tafellamp, messing gemonteerd met polychroom porselein. (L:16 x W:18 x H:45 cm)

Hamerprijs: € 280

Een decoratieve tafellamp, messing gemonteerd met polychroom porselein.

Gemerkt met een Sèvres merk.
Hoogte zonder lampenkap.

16 x 18 x 45 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 350

Lot nummer

1239

26600