Een set antieke houtgesculpteerde en vergulde kruisbeelden en toppen, zilverbrokaat borduurwerken. 19de eeuw. (W:37 x H:69 cm)
Hamerprijs: € 260
Titel | Een set antieke houtgesculpteerde en vergulde kruisbeelden en toppen, zilverbrokaat borduurwerken. 19de eeuw. (W:37 x H:69 cm) |
Breedte/diepte | 37 cm |
Hoogte | 69 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 325 |
Lot nummer | 791 |
Lot ID | 26581 |