Een uitzonderlijke grote Feestdagenicoon, waarschijnlijk voor kerkgebruik. Rusland, 19de eeuw. (W:70 x H:90 cm)
Lot 715

Schattingsprijs: € 2.000 - € 2.500

Een uitzonderlijke grote Feestdagenicoon, waarschijnlijk voor kerkgebruik. Rusland, 19de eeuw.

Een uitzonderlijk groot model, waarschijnlijk gebruikt in een (private) kapel of kerk. We zien 16 feestdagen en 'De Verrijzenis van Christus' centraal.

Waarschijnlijk Centraal Rusland, 19de eeuw.

70 cm

90 cm

Schattingsprijs

€ 2.000 - € 2.500

Lot nummer

715

26473

Eugène VAN STEENKISTE (XX) 'Yper 1955'. (W:66 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Frans CLAERHOUT (1919-2006) 'Boer met een ram'. (W:92 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw. (W:26,5 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een verguld messing Stralenmonstrans, 20ste eeuw. (W:20 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote houtsculptuur van een engel, eik, 19de eeuw. (L:20 x W:40 x H:95 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Felix DE BOECK (1898-1995) 'Zelfportret' 1985. (W:36 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Syrische tafel met twee bijhorende stoelen, Marqueterie en koper inleg, 19de eeuw. (L:87 x W:121 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Twee hangers met verzegelde theca, 'Johannes van het Kruis en het Heilige Kruis'.

Schattingsprijs: € 150 - 250