Pal HORVATH (1936) 'Compositie'. (W:56 x H:42 cm)
Lot 1295

Schattingsprijs: € 150 - € 250

Pal HORVATH (1936) 'Compositie'

Een lithografie.

44/150.
Getekend midden onderaan.

Pal HORVATH (1936)

56 cm

42 cm

Schattingsprijs

€ 150 - € 250

Lot nummer

1295

26472

Pal HORVATH (1936)
Pal HORVATH (1936)
Pal HORVATH (1936)
Pal HORVATH (1936)
Pal HORVATH (1936)

Maurice SCHELCK (1906-1987) 'Twee abstracte pendant schilderijen' olie op papier. (W:21 x H:25,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Félix DE BOECK (1898-1995) 'Eugène' 1976.

Schattingsprijs: € 500 - 700

MUGO (1954) 'Mugo in een Engels Circus' pen op papier. (W:30 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Herman MINNER (1924-1981) 'Twee Tekeningen van dames' inkt en waterverf op papier. (W:67 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Door BOEREWAARD (1893-1972) 'Zeezicht bij zonsondergang'

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een Historische Scène 'Beleg van het Kasteel van Ingelmunster, 10 mei 1580', olie op doek. 19de eeuw

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Romain STEPPE (1859-1927) 'Zeezicht'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Arthur Willaert 'TREALLIW' (1875-1942) 'Le Passeur', Oostende. Olie op board. (W:68 x H:58 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250