Een antieke kerkkandelaar, verguld brons, Neogotiek. (H:93 cm)
Hamerprijs: € 360
Titel | Een antieke kerkkandelaar, verguld brons, Neogotiek. (H:93 cm) |
Hoogte | 93 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 450 |
Lot nummer | 772 |
Lot ID | 26466 |
Een groot relikwiekruis met 9 relikwieën en een Angus Dei, Verzilverd metaal op geëboniseerd hout, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een neobarokke miskelk, messing met zivler cuppa, passiewerktuigen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600