Twee rijk afgewerkte devotionele zakboekjes, gedateerd 1846 and 1851. (L:4 x W:10 x H:14 cm)
Hamerprijs: € 450
Titel | Twee rijk afgewerkte devotionele zakboekjes, gedateerd 1846 and 1851. (L:4 x W:10 x H:14 cm) |
Afmetingen | 4 x 10 x 14 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 563 |
Lot nummer | 769 |
Lot ID | 26460 |
Een neobarokke miskelk, messing met zivler cuppa, passiewerktuigen. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 400 - 600
Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 600