Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een kelk, zilver en vermeil. (H:20 x D:15,5 cm)
Lot 825

Schattingsprijs: € 1.200 - € 1.800

Jean-Baptist Van Damme, Brugge, een kelk, zilver en vermeil.

Met een inscriptie: 'Totum nos habere voluit per Mariam'. Verder afgewerkt met cloisonné en een vermeil cuppa.

Gemerkt met maker's merk voor J. Van Damme.
Gemerkt 'J.V. Damme'.
Gemerkt 950.

Totaal brutogewicht: 770g.

20 cm

15,5 cm

Schattingsprijs

€ 1.200 - € 1.800

Lot nummer

825

26456

Een groot en antiek schilderij, olie op doek. (W:100 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Twee Dalmatieken, Romeinse Kazuifel en een grote collectie stola.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een verguld messing Stralenmonstrans, 20ste eeuw. (W:20 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antieke houtsculptuur van een profeet, 'Sculpture du val de boi, Catalonië', 12de eeuw. (L:9 x W:20 x H:57 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Twee vergulde cibories, afgewerkt met IHS logo. Neogotiek. 20ste eeuw. (H:30 x D:14 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee verzilverde kerkkandelaars, bijgevoegd een paar messing kerkkandelaars. (H:92 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een grote, houtgesculpteerde Corpus Christi, 19de eeuw. (W:102 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een kelk met pateen, vermeil, Neogotisch, afgewerkt met Cloisonné email. Frankrijk, 19de eeuw. (H:24,5 x D:14,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500