Joseph Dejean, Parijs, een stel misampullen, zilver. 1846-1865. 650g. (L:15 x W:26 x H:15 cm)
Lot 802

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Joseph- Philippe-Adolphe Dejean, Parijs, een stel misampullen, zilver. 1846-1865. 650g.

Een paar water en wijn misampullen, Neogotisch, zilver. Parijs, Frankrijk. 1846-1865. Bovenaan afgewerkt met druiven (Wijn) en waterplanten (Water).

Gemerkt met Franse Minerva, eerste gehalte, 950/1000.
Makersmerk voor Dejean.

Totaal brutogewicht: 650g.

19de eeuw.

15 x 26 x 15 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

802

26455

One of the cruets has a bend near the base.

Otherwise in excellent condition.

ZILVERWERK
Drie Missale Romanum, bijgevoegd een Sanctissimi Sanctorum. (W:27 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

ZILVERWERK
Een Torenmonstrans, verguld messing, Neogotiek. 19de eeuw. (L:15 x W:20 x H:58 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

ZILVERWERK
Een collectie zilveren mosterd, peper- en zoutvaatjes, zilver. België. 19de eeuw. (W:21 x H:17 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Twee afbeeldingen van Heilige Barbara, polychroom gips en Terracotta. (W:33 x H:102 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Cassel's Illustrated Family Bible, superior edition, een antieke bijbel. (L:26 x W:12,5 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

ZILVERWERK
Een grote Crucifix met afbeeldingen van de 4 evangelisten, repousse koper op hout. (W:57 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

ZILVERWERK
Twee Gotische messing 'Wierookbranders', Vlaanderen, 15de/16de eeuw. (H:21 x D:13 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

ZILVERWERK
Heilige Ursula, Prinses van Bretagne, een houtsculptuur. Rijnland, Laat 14de eeuw. (L:13 x W:17 x H:58 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500