Een grote Russische icoon 'Christus Pantocrator' met verzilverde rizza, 19de eeuw. (W:36 x H:44 cm)
Lot 698

Schattingsprijs: € 500 - € 700

Een grote Russische icoon 'Christus Pantocrator' met verzilverde rizza, 19de eeuw.

De aureool werd verguld, de rizza of oclad verzilverd.

36 cm

44 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 700

Lot nummer

698

26423

Een grote Russische icoon
Een grote Russische icoon
Een grote Russische icoon
Een grote Russische icoon
Een grote Russische icoon
Een grote Russische icoon

Maurice SCHELCK (1906-1987) 'Twee abstracte pendant schilderijen' olie op papier. (W:21 x H:25,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Oldrich KULHANEK (1940-2013) 'Funny Money - Million Korun' 1993.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

TSUKAI (XX) 'Calligraphy' Oost-indische inkt op papier. (W:95 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Prosper DE WIT (1862-1951) 'Landschap met boerderij' olie op doek. (W:70 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een neobarokke miskelk, messing met zivler cuppa, passiewerktuigen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Romain STEPPE (1859-1927) 'Landschap'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Romain STEPPE (1859-1927) 'Zeezicht'

Schattingsprijs: € 200 - 300

Henri DETHIER (1939-2009) 'Anderlues Jonction' olie op doek. (W:80 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600