Een antieke Russische icoon 'Moeder Gods van Kazan' met vergulde rizza. (W:27,5 x H:32 cm)
Hamerprijs: € 450
Titel | Een antieke Russische icoon 'Moeder Gods van Kazan' met vergulde rizza. (W:27,5 x H:32 cm) |
Breedte/diepte | 27,5 cm |
Hoogte | 32 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 563 |
Lot nummer | 687 |
Lot ID | 26414 |
Léon BONNAT (1833-1922) 'Napolitaine Au Palais Farnese' 1867. (W:27 x H:42 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Een groot relikwiekruis met 9 relikwieën en een Angus Dei, Verzilverd metaal op geëboniseerd hout, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een Historische Scène 'Beleg van het Kasteel van Ingelmunster, 10 mei 1580', olie op doek. 19de eeuw
Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500
Herman MINNER (1924-1981) 'Twee Tekeningen van dames' inkt en waterverf op papier. (W:67 x H:83 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Maurice SCHELCK (1906-1987) 'Twee abstracte pendant schilderijen' olie op papier. (W:21 x H:25,5 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600