Drie grote beelden 'De Heilige Familie' Polychroom gips. Circa 1900. (W:93 x H:126 cm)

Hamerprijs: € 850

Drie grote beelden 'De Heilige Familie' Polychroom gips. Circa 1900.

De Maagd Maria, Jozef en Kind Jezus, met globus Cruciger.

Mooi en rijk gepatineerd.
Neogotische stijl.

Circa 1900.

93 cm

126 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.063

Lot nummer

644

26399

Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden
Drie grote beelden

Een groot relikwiekruis met 9 relikwieën en een Angus Dei, Verzilverd metaal op geëboniseerd hout, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een Piëta, rood gepatineerde terracotta.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 600

Oscar DE CLERCK (1892-1968) 'Buste van een dame'

Schattingsprijs: € 12.000 - 15.000

Een neobarokke miskelk, messing met zivler cuppa, passiewerktuigen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600