Drie grote beelden 'De Heilige Familie' Polychroom gips. Circa 1900. (W:93 x H:126 cm)
Hamerprijs: € 850
Titel | Drie grote beelden 'De Heilige Familie' Polychroom gips. Circa 1900. (W:93 x H:126 cm) |
Breedte/diepte | 93 cm |
Hoogte | 126 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.063 |
Lot nummer | 644 |
Lot ID | 26399 |
Een groot relikwiekruis met 9 relikwieën en een Angus Dei, Verzilverd metaal op geëboniseerd hout, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 600