Een vaandel 'Kroning van de Maagd Maria' door Engelen. Goud en zilver borduurwerken. Circa 1900. (W:130 x H:240 cm)
Lot 732

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Een vaandel 'Kroning van de Maagd Maria' door Engelen. Goud en zilver borduurwerken. Circa 1900.

Bovenaan met een inscirptie: 'H. Maria zonder vlek ontvangen.' en 'Bid Voor Ons'. Rijk afgewerkt met lelies, florale motieven en een Ave Maria monogram. Mooi geborduurde figuren van engelen en Maria.

Neogotiek, circa 1900.

130 cm

240 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

732

26387

Een vaandel
Een vaandel
Een vaandel
Een vaandel
Een vaandel
Een vaandel
Een vaandel
Een vaandel

Twee ronde borduurwerken met dik goud- en zilverbrokaat. (D:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een houtgesculpteerde 'Corpus Christi', Jansenistische afbeelding. (W:40 x H:115 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een altaarkruis, verguld brons. (W:26 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Joannes VAN DAMME (1798-1869)'een zilver ciborie', Brugge. 874g. (H:34 x D:15,5 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Drie Processie lantaarns of Flambeeuwen, messing afgewerkt met cabochons, Neogotiek. (W:48 x H:82 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een rijk afgewerkt reliekenkruis met relikwie 'De Ligno Cruxis, Heilig Kruis, DNJC' 1892. (W:24 x H:42 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Madonna met kind, staande op het maansikkel, Barokke stijl. Circa 1900. (L:30 x W:42 x H:91 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Vier verzegelde (multi) theca met relikwieën voor heiligen, Drie met document.

Schattingsprijs: € 300 - 500