Een Stralenmonstrans met Heilig Hart, Doornkroon, verguld messing. 19de eeuw. (L:19 x W:38,5 x H:67 cm)
Hamerprijs: € 2.400
Titel | Een Stralenmonstrans met Heilig Hart, Doornkroon, verguld messing. 19de eeuw. (L:19 x W:38,5 x H:67 cm) |
Afmetingen | 19 x 38,5 x 67 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 3.000 |
Lot nummer | 828 |
Lot ID | 26384 |