Armand JAMAR (1870-1946) 'Santa Maria della Pia, Venetë' 1922. (W:36 x H:48 cm)
Lot 307

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Armand JAMAR (1870-1946) 'Santa Maria della Pia, Venetë' 1922.

Een kleurrijk schilderij, olie op papier.
Getekend en gedateerd rechts onderaan, 1922.

Provenance:
Gallery K (Pierre Goffin), 2002.
Belgian Private collection.

Armand JAMAR (1870-1946)

36 cm

48 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

307

26365

Armand JAMAR (1870-1946)
Armand JAMAR (1870-1946)
Armand JAMAR (1870-1946)
Armand JAMAR (1870-1946)
Armand JAMAR (1870-1946)

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'De Baai van Capri'. (W:253 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Joos VAN CRAESBEECK (1605/06-1660/61)(Naar) 'Karakterkoppen'. (W:18,5 x H:21,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Jef VAN TUERENHOUT (1926-2006) 'Dame met grote hoed'. (W:75 x H:101 cm)

Een antieke Russische icoon 'Transfiguratie - Verheerlijking op de Berg Tabor' 19de eeuw. (W:27 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Emile CLAUS (1849-1924) 'Portrait de Camille Lemmonier' een lithografie. 36/50. (W:38,5 x H:47 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een antiek portret van een dame, olie op doek. 19de eeuw. (W:64 x H:76,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'Ostende'. (W:22 x H:16,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jozef MEES (1898-1987) 'Compositie'. 1981. (W:71 x H:91 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600