Leica R-E, Summicron-R F2 E55. (L:12 x W:15 x H:10 cm)
Lot 1431

Schattingsprijs: € 200 - € 300

Leica R-E, body.

Summicron-R F2 E55

Met een originele Leica leder tas.

12 x 15 x 10 cm

Schattingsprijs

€ 200 - € 300

Lot nummer

1431

26358

Jean LURÇAT (1892-1966) 'Le tapageur'. (W:120 x H:171 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Twee Gotische messing 'Wierookbranders', Vlaanderen, 15de/16de eeuw. (H:21 x D:13 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een paar marmer cassolettes, marmer gemonteerd met brons in een Lodewijk XVI stijl. Ramskoppen en Zwanen. (L:20 x W:25 x H:49 cm

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een antieke 'Brûle parfum', verguld brons. 19de eeuw. (L:12 x W:16 x H:26 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een likeurdoos met 6 flessen, wortelhout en kirstal. Circa 1900. (L:18 x W:28 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar kandelaars met kariatiden en gezichten, kunstbrons en brons. 19de eeuw. (L:17 x W:17 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Een paar smeedijzeren kandelaars. Circa 1900. (L:31 x W:31 x H:57 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een paar grote schenkkannen in de stijl van Fernand Barbedienne, 19de eeuw. (L:15 x W:21 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600