Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz. (D:2,75 cm)
Lot 001

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Cartier Cougar, een damespolshorloge, Quartz.

Model Cougar De Cartier
Originele doos en papieren.
Aangekocht in 2001.

Bijgevoegd is een 'Cartier Cleaning Kit'.

2,75 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

1

26339

Rouvière à Paris, een kolompendule, Lodewijk XVI periode. 18de eeuw. (L:12 x W:36 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw. (H:56 x D:20 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Jaeger Le Coultre 'Atmos' een schouwklok. (L:13,5 x W:18 x H:22 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Een grote karteklok, Faux Boulle, Napoleon 3 stijl gemonteerd met verguld brons. 20ste eeuw. (L:15 x W:40 x H:85 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Omega Seamaster Calendar, een polshorloge, verguld. (D:3,4 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een schouwklok, verguld brons, Empire. 'Cupido en de fontein'. Frankrijk, 19de eeuw. (L:8,5 x W:22 x H:28 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een driedelige schouwgarnituur met Cupido, verguld brons en Carrara marmer. (L:13 x W:17 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antieke tafelklok gemaakt uit glas en afgewerkt met groene email en cloisonné. (L:4 x W:6 x H:8,5 cm)

Schattingsprijs: € 50 - 100