Romeo REGA (1925-1984) een paar vloerlampen. Italië, 20ste eeuw. (L:29 x W:29 x H:135 cm)

Hamerprijs: € 600

Romeo Rega, een paar vloerlampen, verguld en verzilerd metaal. Italië, 20ste eeuw.

Romeo REGA (1925-1984)

29 x 29 x 135 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

115

26321

Robert GUILLERME & Jacques CHAMBRON (XX) Vloerlamp. Hout en keramiek. Circa 1960. (L:45 x W:45 x H:176 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Perry KING & Santiago MIRANDA (XX-XXI) 'Aurora' voor Arteluce

Schattingsprijs: € 100 - 200

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal' voor Amphora. (D:34 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Twee schalen' geglazuurde keramiek voor Perignem. (D:17 x W:50 x H:6 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

KERAMAR (XX) 'Vis' een bas-relief, geglazuurde keramiek. (W:33 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250