Christofle et Cie, 'Le Faucheur', prix D'agricole de la France, 1882, De Nantes. Een antieke Trofee. (H:64 x D:23 cm)
Lot 186

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Christofle et Cie, 'Le Faucheur', prix D'agricole de la France, 1885. Een antieke Trofee.

Verzilverd brons gemonteerd op een marmer sokkel.
Getekend Christofle France en gedateerd 1882.

Gemerkt 'Ministère De L'Agriculture, Concours Régional Agricole De Nantes, 1882. Prix Cultural, Deuxième Categorie Fermiers'

64 cm

23 cm

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

186

26320

Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,
Christofle et Cie,

Maria TALAGA (XX) 'Zonder Titel'. (L:15 x W:15 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Heilige Antonius met kind, Polychroom gips. Circa 1900. (L:20 x W:32 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een Art Deco 'Speerwerper'. Brons gemonteerd op marmer. Getekend Secondo. (L:23 x W:75 x H:46 cm)

Schattingsprijs: € 1.000 - 1.500

Jongen met een Roos, Carrara marmer, getekend Vanet. 19de eeuw. (L:35 x W:42 x H:92 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Elli MALEVOLTI (XX) 'Ibis/Vogel'. (L:12 x W:38 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Een uitzonderlijk paar decoratieve herten, beton, circa 1920. (L:40 x W:130 x H:140 cm)

Vlaamse School, een antieke houtsculptuur van Heilige Johannes. 15de eeuw. (L:26 x W:37 x H:105 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200