Een antieke 'Kanneboord' gedateerd 1661. 17de eeuw. (W:184 x H:35 cm)
Hamerprijs: € 100
Titel | Een antieke 'Kanneboord' gedateerd 1661. 17de eeuw. (W:184 x H:35 cm) |
Breedte/diepte | 184 cm |
Hoogte | 35 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 125 |
Lot nummer | 1136 |
Lot ID | 26297 |