Een antiek glas-in-lood raam 'Heilige Johannes De Doper'. (W:61 x H:147 cm)

Hamerprijs: € 380

Een antiek glas-in-lood raam 'Heilige Johannes De Doper'.

Getekend 'Jean Baptiste Priez Pour Nous.' & 'Donne De La Famille Robert'.

61 cm

147 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 475

Lot nummer

720

26286

Een antiek glas-in-lood raam
Een antiek glas-in-lood raam
Een antiek glas-in-lood raam
Een antiek glas-in-lood raam
Een antiek glas-in-lood raam
Een antiek glas-in-lood raam
Een antiek glas-in-lood raam
Een antiek glas-in-lood raam
Een antiek glas-in-lood raam

GLASWERK
Val Saint Lambert, een vaas gemaakt uit geslepen kristal. Niet getekend. (H:35 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

GLASWERK
Carlo SCARPA (1906-1978) "Mezza Filigrana" voor Venini Murano.

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

GLASWERK
Een neobarokke miskelk, messing met zivler cuppa, passiewerktuigen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

GLASWERK
Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 600

GLASWERK
Amalric WALTER (1870-1959) 'Vide Poche - Mot'

Schattingsprijs: € 600 - 800

GLASWERK
Val Saint Lambert, 36 gekleurde goblets en twee karaffes.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

GLASWERK
Val Saint Lambert, Metternich, 39 stuks kristallen glazen.

Schattingsprijs: € 400 - 600

GLASWERK
Een Piëta, rood gepatineerde terracotta.

Schattingsprijs: € 200 - 300