Heilige Antonius met een kind, Polychroom gips. (H:109 cm)

Hamerprijs: € 240

Heilige Antonius met een kind, Polychroom gips.

109 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 300

Lot nummer

643

26282

Een Piëta, rood gepatineerde terracotta.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een groot relikwiekruis met 9 relikwieën en een Angus Dei, Verzilverd metaal op geëboniseerd hout, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Oscar DE CLERCK (1892-1968) 'Buste van een dame'

Schattingsprijs: € 12.000 - 15.000

Een neobarokke miskelk, messing met zivler cuppa, passiewerktuigen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 600