Heilige Antonius met een kind, Polychroom gips. (H:109 cm)
Hamerprijs: € 240
Titel | Heilige Antonius met een kind, Polychroom gips. (H:109 cm) |
Hoogte | 109 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 300 |
Lot nummer | 643 |
Lot ID | 26282 |
Een groot relikwiekruis met 9 relikwieën en een Angus Dei, Verzilverd metaal op geëboniseerd hout, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800
Schattingsprijs: € 12.000 - 15.000