Een schouwklok met rustende dame, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:13 x W:38 x H:43 cm)
Hamerprijs: € 160
Titel | Een schouwklok met rustende dame, verguld brons. Frankrijk, 19de eeuw. (L:13 x W:38 x H:43 cm) |
Afmetingen | 13 x 38 x 43 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 1060 |
Lot ID | 26277 |