Een schouwklok, verguld brons, Empire. 'Cupido en de fontein'. Frankrijk, 19de eeuw. (L:8,5 x W:22 x H:28 cm)
Hamerprijs: € 400
Titel | Een schouwklok, verguld brons, Empire. 'Cupido en de fontein'. Frankrijk, 19de eeuw. (L:8,5 x W:22 x H:28 cm) |
Afmetingen | 8,5 x 22 x 28 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 500 |
Lot nummer | 581 |
Lot ID | 26269 |