Samson & Cie, 'Konijn', polychroom porselein. Laat 19de eeuw. (L:15 x W:23 x H:14,5 cm)
Hamerprijs: € 450
Titel | Samson & Cie, 'Konijn', polychroom porselein. Laat 19de eeuw. (L:15 x W:23 x H:14,5 cm) |
Afmetingen | 15 x 23 x 14,5 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 563 |
Lot nummer | 76 |
Lot ID | 26263 |
Limoges Haviland, 'Etoiles' een groot dineer en koffieservies. 71 stuks.
Schattingsprijs: € 500 - 700
KERAMAR (XX) 'Vis' een bas-relief, geglazuurde keramiek. (W:33 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250