Een Chinees Famille Verte sierbord, Kangxi periode. Bijgevoegd een Samson sierbord. (H:5,5 x D:38 cm)
Lot 518

Schattingsprijs: € 600 - € 800

Een Chinees Famille Verte sierbord, Kangxi periode. 18de eeuw.
Afmetingen: 38 x 5,5 cm.
Onderaan gemerkt met 'Artemisia Leaf' merk.

Bijgevoegd een Samson sierbord, 19de eeuw.
Afmetingen: 23 x 3 cm.

5,5 cm

38 cm

Schattingsprijs

€ 600 - € 800

Lot nummer

518

26253

The large plate with glaze chips on the rim.
Samson plate in good condition.

Een kelk met pateen, vermeil, Neogotisch, afgewerkt met Cloisonné email. Frankrijk, 19de eeuw. (H:24,5 x D:14,5 cm)

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.500

Twee grote Chinese Kanton vazen op een staander, 20ste eeuw. (H:50 x D:32 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Twee Chinese vazen met decor van dames, vierkant en rond. (L:19 x W:22 x H:59 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Drie Chinese vazen met decor van dames. (H:58 x D:23 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Twee decoratieve Oosterse schilderijen, India en Mughal, Mixed media op doek, 18de/19de eeuw. (W:85 x H:114 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een uitzonderlijke grote Feestdagenicoon, waarschijnlijk voor kerkgebruik. Rusland, 19de eeuw. (W:70 x H:90 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 2.500

Een fijn geschilderde feestdagenicoon met 'Passiecyclus' en 16 feestdagen, 19de eeuw. (W:31 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een paar Japanse Kutani vazen gemonteerd met brons, bijgevoegd een Chinese Canton vaas. (L:24 x W:27 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500