Verschillende stuks Vieux Bruxelles en Paris porselein, meestal verguld. 18de en 19de eeuw. (H:18,5 cm)
Hamerprijs: € 240
Titel | Verschillende stuks Vieux Bruxelles en Paris porselein, meestal verguld. 18de en 19de eeuw. (H:18,5 cm) |
Hoogte | 18,5 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 300 |
Lot nummer | 1101 |
Lot ID | 26234 |