Een Chrismatorium in boekvorm, 18de eeuw, bijgevoegd twee 'Missèles Dés Fidèles'. (L:5,5 x W:12,5 x H:16,5 cm)

Hamerprijs: € 700

Een Chrismatorium in boekvorm, 18de eeuw, bijgevoegd twee 'Missèles Dés Fidèles'.

Een Chrismatorium in boekvorm, 18de eeuw.
Binnenzijde afgewerkt met een 'Heilig Hart' en 'Alziend oog'. Metaal en leder.
Op de rug van het boek gemerkt 'Horae Diurnae' (Getijdenboek).

Bijgevoegd twee 'Missèles Dés Fidèles', Missale Romanum met Franse vertalingen, 1882.

5,5 x 12,5 x 16,5 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 875

Lot nummer

796

26223

Een Chrismatorium in boekvorm, 18de eeuw, bijgevoegd twee

Een Piëta, rood gepatineerde terracotta.

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een neobarokke miskelk, messing met zivler cuppa, passiewerktuigen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een groot relikwiekruis met 9 relikwieën en een Angus Dei, Verzilverd metaal op geëboniseerd hout, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800

Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 600