Keith HARING (1958-1990) 'One Man Show (Détail)' print door Tony Shafrazi Gallery. (W:50 x H:70 cm)

Hamerprijs: € 120

Keith HARING (1958-1990) 'One Man Show (Détail)' print door Tony Shafrazi Gallery

Onderaan de poster gemerkt:
'Keith Haring (1958-1990) / One Man Show (Détail) / Octobre-Novembre 1982 / Tony Shafrazi Gallery - New York / Nouvelles images S.A. Editeurs / 45700 Lombreuil - France / © The Estate of Keith Haring 1991 / Imprimé en 2 Tons Direts Offset / Printed in France / M462.

Keith HARING (1958-1990)

50 cm

70 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 150

Lot nummer

1330

26211

Keith HARING (1958-1990)
Keith HARING (1958-1990)
Keith HARING (1958-1990)
Keith HARING (1958-1990)
Keith HARING (1958-1990)
Keith HARING (1958-1990)
Keith HARING (1958-1990)
Keith HARING (1958-1990)

Oldrich KULHANEK (1940-2013) 'Funny Money - Million Korun' 1993.

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Alfons BLOMME (1889-1979) 'Damse Vaart' olie op paneel. (W:69,5 x H:63,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Romain STEPPE (1859-1927) 'Zeezicht'

Schattingsprijs: € 200 - 300

TSUKAI (XX) 'Calligraphy' Oost-indische inkt op papier. (W:95 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Maurice SCHELCK (1906-1987) 'Twee abstracte pendant schilderijen' olie op papier. (W:21 x H:25,5 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Jules MERCKAERT (1872-1924) 'De Vijver' 1916. (W:60 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jozef VAN LUPPEN (1834-1891) 'Bergerie Suisse'.

Schattingsprijs: € 400 - 600

Alfred VERWEE (1838-1895) 'Brabantse Trekpaarden'