Arne VODDER (1926-2009) 'Ronde Tafel' voor sibast. (H:74 x D:120 cm)
Lot 141

Schattingsprijs: € 800 - € 1.200

Arne VODDER (1926-2009) 'Ronde Tafel' voor sibast.

Niet getekend.

Arne VODDER (1926-2009)

74 cm

120 cm

Schattingsprijs

€ 800 - € 1.200

Lot nummer

141

26209

Table in good condition.

No extensions are present.

Arne VODDER (1926-2009)
Arne VODDER (1926-2009)
Arne VODDER (1926-2009)
Arne VODDER (1926-2009)
Arne VODDER (1926-2009)
Arne VODDER (1926-2009)
Arne VODDER (1926-2009)
Arne VODDER (1926-2009)
Arne VODDER (1926-2009)
Arne VODDER (1926-2009)
Arne VODDER (1926-2009)

Deknudt, een decoratieve spiegel in Lodewijk XV stijl. (W:65 x H:110 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een antieke koffer met smeedwerk metaal beslag, circa 1700. (L:52 x W:93 x H:48 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een salontafel, acryl en glas, 20ste eeuw. (L:80 x W:140 x H:37 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Zani Collection, Italië. Een leder en verguld metalen salon. (L:110 x W:175 x H:83 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een consoletafel met drie lades, marmer blad. Lodewijk XVI stijl. (L:43 x W:154 x H:92 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een kwalitatieve vitrinekast, Lodewijk XVI stijl, circa 1920. (L:50 x W:85 x H:160 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een twee-deurs kleerkast, Lodewijk XIV. 18de eeuw. (L:63 x W:168 x H:235 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een mid-century ijsemmer in de vorm van een ananas. (H:34 x D:16 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250