Verras me
Terug naar account
Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)

Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)

Dit stuk werd verkocht op 10.09.2024
Hamerprijs: € 1.000

Omschrijving van het lot


Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. 1920.

Rijk versierd met De Maagd Maria, Jozef en een Golgotha/Calvarie. Nodus met een 'Doornkroon' en Cuppa met druiven en druivenranken. 

Zilvermerken voor Honoré Leballeur. Onderaan gemerkt: H. Leballeur à Paris, Fecit. 
Franse Minerva, 1ste gehalte zilver, 950/1000. 

Kelk geconsacreerd in Paris, 22 oktober 1920. Het originele attest is bijgevoegd. 

Brutogewicht: 553g. 

Product details
Titel

Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)

Hoogte

19 cm

Diameter

12,5 cm

Veilingsdatum

10/09/2024 - 12/09/2024

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 1.250

Lot nummer

812

Lot ID

26197

Conditie rapport


Referenties


Detailfoto's


Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)
Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)
Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)
Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)
Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)
Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)
Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)
Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)
Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)
Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)
Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)
Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)
Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)
Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)
Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)
Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)
Honoré Leballeur, een vermeil kelk en pateen in de originele foudraal. Neogotiek, 1920. (H:19 x D:12,5 cm)

Heb je vragen over dit artikel? Of wil je contact opnemen met Flanders Auctions?

Vul je gegevens en bericht in. We contacteren je zo snel mogelijk

Misschien vind je deze ook leuk?


RELIGIEUS
Een Piëta, rood gepatineerde terracotta.

Schattingsprijs: € 200 - 300

RELIGIEUS
Een neobarokke miskelk, messing met zivler cuppa, passiewerktuigen. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 400 - 600

RELIGIEUS
Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 300 - 600

RELIGIEUS
Een groot relikwiekruis met 9 relikwieën en een Angus Dei, Verzilverd metaal op geëboniseerd hout, 19de eeuw.

Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800