Onze Lieve Vrouw met een Heilig Hart, polychroom gips. Neogotiek. 19de eeuw. (H:114 cm)
Hamerprijs: € 850
Titel | Onze Lieve Vrouw met een Heilig Hart, polychroom gips. Neogotiek. 19de eeuw. (H:114 cm) |
Hoogte | 114 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 1.063 |
Lot nummer | 747 |
Lot ID | 26173 |
Een fijne Russische icoon 'De Verrijzenis van Christus', Faux Email. 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 300 - 600
Een groot relikwiekruis met 9 relikwieën en een Angus Dei, Verzilverd metaal op geëboniseerd hout, 19de eeuw.
Schattingsprijs: € 1.200 - 1.800