Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'De Baai van Capri'. (W:253 x H:90 cm)
Lot 258

Schattingsprijs: € 1.000 - € 1.500

Charles VERBRUGGHE (1877-1974) 'De Baai van Capri'

Olie op board.
Getekend en gedateerd 1942.

Charles VERBRUGGHE (1877-1974)

253 cm

90 cm

Schattingsprijs

€ 1.000 - € 1.500

Lot nummer

258

26165

Louis-Joseph DUPUIS (1862-1951) 'Bloemen in Delftse Vaas'. (W:24,5 x H:33,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Karel VAN BELLE (1884-1959) 'Laden van een schip' 1938. (W:165 x H:235 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Dominique D'ORANGE (1948) 'Le Jardin' 1996. (W:100 x H:120 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 600

Léon DEVOS (1897-1974) 'Tête de Femme'. (W:50 x H:60 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Eugeen VAN MIEGHEM (1875-1930) 'Soldaten aan het front'. (W:27 x H:19,5 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Een antieke Russische 'Feestdagenicoon', Leven van Christus, 19de eeuw. (W:26,5 x H:31 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Eugène JOORS (1850-1910) 'Stilleven met fruit'. (W:50 x H:40 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een antiek schilderij, 'Nabij De Rivier', olie op doek. (W:70 x H:53 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250