Marc D'HAENENS (XX) 'Witte Eik , Versteend Hout', Mioceen. (W:59 x H:72 cm)
Lot 146

Schattingsprijs: € 2.000 - € 3.000

Marc D'HAENENS (XX) 'Witte Eik , Versteend Hout', Mioceen.

Versteend hout uit de Miocene periode, ongeveer 10 miljoen jaar geleden. Quercus Alba ofwel Witte Eik.
Afkomstig uit de Stinkingwater mountains in Oost Oregon.

Onderstel ontworpen door Marc D'Haenens.

Diameter steen: 60 cm.

Marc D'HAENENS (XX)

59 cm

72 cm

Schattingsprijs

€ 2.000 - € 3.000

Lot nummer

146

26139

Marc D
Marc D
Marc D
Marc D
Marc D
Marc D
Marc D
Marc D
Marc D
Marc D
Marc D

Meer van deze artiest

Marc D

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Marc D
Marc D'HAENENS (XX) 'Grote Amethist'. (L:32 x W:47 x H:70 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Marc D
Marc D'HAENENS (XX) 'Tafellamp met Zwarte Bergkristal'. (L:19 x W:46 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Marc D
Marc D'HAENENS (XX) 'Gefossiliseerde boomstam gemonteerd op messing'. (W:48 x H:58 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Joseph François BELIN (?-1902) 'C'Est Vous'. (H:48 x D:17 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

H. DE RYCKE (XIX-XX) 'Norbert & Fernand'. (H:62,5 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Naar Pierre Jules Mène, Jager met zijn hond en hoorn. Gepatineerd brons. (L:29 x W:35 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Heilige Antonius met een kind, Polychroom gips. (H:109 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Heilige Catherine, een antieke houtsculptuur, waarschijnlijk 18de eeuw. (L:8 x W:13 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Venus van Milo, gepatineerd brons op marmer. (L:18 x W:23 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Armand FAGOTTO (XX) 'Leeuwin met slang'. (L:28 x W:56 x H:38 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300