ROGER BONDUEL (1930) 'Arma Christi'. (W:26 x H:27 cm)
Lot 181

Schattingsprijs: € 300 - € 500

ROGER BONDUEL (1930) 'Arma Christi'

Een kruisbeeld gemonteerd met 'Arma Christi' of 'Passiewerktuigen'. Metaal. Op de keerzijde gesigneerd 'Bonduel'.

Roger BONDUEL (1930)

26 cm

27 cm

Schattingsprijs

€ 300 - € 500

Lot nummer

181

26138

ROGER BONDUEL (1930)
ROGER BONDUEL (1930)
ROGER BONDUEL (1930)
ROGER BONDUEL (1930)
ROGER BONDUEL (1930)
ROGER BONDUEL (1930)
ROGER BONDUEL (1930)
ROGER BONDUEL (1930)
ROGER BONDUEL (1930)
ROGER BONDUEL (1930)

Een elegante buste van een half naakte dame, gesculpteerde marmer, 19de eeuw. (L:26 x W:45 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Yves LOHE (1947) 'Muzikant'. (L:19 x W:21 x H:55 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Gis DE MAEYER (1942) 'Lente' 2007. (L:30 x W:40 x H:56 cm)

Schattingsprijs: € 4.000 - 6.000

Naar Pierre Jules Mène, Jager met zijn hond en hoorn. Gepatineerd brons. (L:29 x W:35 x H:62 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Een grote houtsculptuur van een engel, eik, 19de eeuw. (L:20 x W:40 x H:95 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 1.000

Jan DESMARETS (1961) 'Drie Lopers' 1996. (W:14 x H:15 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Auguste MOREAU (1834-1917) 'Romantische scène met Engelen'. (L:22 x W:37 x H:54 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een figuur van een Fazant, in de stijl van Rochard. Kunstbrons. Art Deco. (L:16 x W:56 x H:20,5 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180