Fred BERVOETS (1942) 'Lithografie'. (W:45 x H:57 cm)
Hamerprijs: € 160
Fred BERVOETS (1942) |
Titel | Fred BERVOETS (1942) 'Lithografie'. (W:45 x H:57 cm) |
Breedte/diepte | 45 cm |
Hoogte | 57 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 200 |
Lot nummer | 1352 |
Lot ID | 26098 |
Charles DELPORTE (1928-2012) 'Marine Synergetique, Periode Nucleaire' mixed media op paneel. (W: 80 x H: 60 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
S. NIKOV (XIX) 'Landschap met dorp', een schilderij olie op doek. (80 x 40 cm)
Schattingsprijs: € 200 - 300
Henri DETHIER (1939-2009) 'Anderlues Jonction' olie op doek. (W:80 x H:60 cm)
Schattingsprijs: € 400 - 600