Thuret à Paris, een 'Religieuze' kartel klok, Frankrijk, 19de eeuw. (L:20 x W:40 x H:64 cm)

Hamerprijs: € 600

Thuret à Paris, een 'Religieuze' kartel klok, Frankrijk, 19de eeuw.

Afgewerkt met koper en metaal marqueterie inleg. Verguld brons

20 x 40 x 64 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 750

Lot nummer

579

26095

Thuret à Paris, een
Thuret à Paris, een
Thuret à Paris, een
Thuret à Paris, een
Thuret à Paris, een
Thuret à Paris, een
Thuret à Paris, een
Thuret à Paris, een
Thuret à Paris, een
Thuret à Paris, een
Thuret à Paris, een
Thuret à Paris, een