Pia MANU (XX) 'Salontafel'. (L:60 x W:140 x H:37 cm)
Lot 135

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Pia MANU (XX) 'Salontafel'

Keramiek en gechromeerd metaal, afgewerkt met pyriet.
Getekend.

Pia MANU (XX)

60 x 140 x 37 cm

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

135

26046

Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX)

Meer van deze artiest

Pia MANU (XX)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500

Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX) 'Wandsculptuur'. (W:190 x H:144 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Pia MANU (XX)
Pia MANU (XX) 'Wandsculptuur'. (W:178 x H:129 cm)

Pia MANU (XX)

Een consoletafel van hoge kwaliteit, lichte eik. (L:40 x W:250 x H:80 cm)

Schattingsprijs: € 400 - 600

Een houtgesculpteerde armzetel, Vlaanderen, 18de eeuw. (L:55 x W:55 x H:117 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antieke 'Kanneboord' gedateerd 1661. 17de eeuw. (W:184 x H:35 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Romeo REGA (1925-1984) een paar vloerlampen. Italië, 20ste eeuw. (L:29 x W:29 x H:135 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Drie spiegels, waarvan één gemerkt Deknudt. (W:86 x H:151 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Pia MANU (XX) 'Salontafel'. (L:66 x W:150 x H:38 cm)