Een antieke spiegel, verguld en gepatineerd hout, laat 18de, vroeg 19de eeuw. (W:84 x H:114 cm)
Hamerprijs: € 500
Titel | Een antieke spiegel, verguld en gepatineerd hout, laat 18de, vroeg 19de eeuw. (W:84 x H:114 cm) |
Breedte/diepte | 84 cm |
Hoogte | 114 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 625 |
Lot nummer | 33 |
Lot ID | 26040 |