Leon GREGOIRE (XIX-XX) 'Mozart'. (L:9 x W:18 x H:36 cm)
Lot 179

Schattingsprijs: € 400 - € 600

Leon GREGOIRE (XIX-XX) 'Mozart'

Gepatineerd brons.
Getekend L. Grégoire.
Vooraan getiteld.

Leon GREGOIRE (XIX-XX)

9 x 18 x 36 cm

Schattingsprijs

€ 400 - € 600

Lot nummer

179

26037

Leon GREGOIRE (XIX-XX)
Leon GREGOIRE (XIX-XX)
Leon GREGOIRE (XIX-XX)
Leon GREGOIRE (XIX-XX)
Leon GREGOIRE (XIX-XX)
Leon GREGOIRE (XIX-XX)
Leon GREGOIRE (XIX-XX)
Leon GREGOIRE (XIX-XX)
Leon GREGOIRE (XIX-XX)
Leon GREGOIRE (XIX-XX)
Leon GREGOIRE (XIX-XX)
Leon GREGOIRE (XIX-XX)

Venus van Milo, gepatineerd brons op marmer. (L:18 x W:23 x H:75 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Marnix D'HAVELOOSE (1885-1973) 'Dansende Dame'. (L:48 x W:38 x H:94 cm)

Schattingsprijs: € 2.000 - 3.000

Walter Bosse en Herta Baller, een asbak, drie figuren. (L:10 x W:8 x H:6,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200

Heilige Antonius met kind, Polychroom gips. Circa 1900. (L:20 x W:32 x H:44 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een elegante buste van een half naakte dame, gesculpteerde marmer, 19de eeuw. (L:26 x W:45 x H:64 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Giovanni WIELANDT (1961) 'Giving Birth' (Springstone). (L:8 x W:32 x H:47,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jef LAMBEAUX (1852-1908) Uitzonderlijk bronzen beeld 'Brabo'. (L:47 x W:71 x H:130 cm)

Schattingsprijs: € 3.000 - 5.000

Een antieke houtsculptuur van de Diaken Laurentius, Gotisch, circa 1400. (L:22 x W:36 x H:117 cm)

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500