Een paar fijne cassolettes, verguld brons op marmer. 19de eeuw. (H:56 x D:20 cm)
Lot 567

Schattingsprijs: € 500 - € 800

Rijk afgewerkt met ramskoppen en guirlandes in Lodewijk XVI stijl.

56 cm

20 cm

Schattingsprijs

€ 500 - € 800

Lot nummer

567

26036

Een Franse 'Henry 2' kandelaar, vroeg 16de eeuw. (H:19 x D:11,5 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Polyphon, een muziekdoos in een houten kist. 10 bijhorende platen. (L:47 x W:54 x H:23 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een Vieux-Paris schouwklok met zijstukken, in de stijl van Jacob Petit. 19de eeuw. (L:13 x W:25 x H:41 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een Spaanse messing 'Rokkandelaar of Klokkandelaar', 16de eeuw. (H:11 x D:11,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Schattingsprijs: € 500 - 800

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, brons, 20ste eeuw. (L:12 x W:28 x H:51 cm)

Schattingsprijs: € 120 - 180

Een grote doopschaal, koper, 17de eeuw. (H:5 x D:45,5 cm)

Schattingsprijs: € 100 - 200