Een koffie en theepot, faience gemonteerd met zilver. Namur, 18de eeuw. (L:9,5 x W:13 x H:21 cm)
Hamerprijs: € 300
Titel | Een koffie en theepot, faience gemonteerd met zilver. Namur, 18de eeuw. (L:9,5 x W:13 x H:21 cm) |
Afmetingen | 9,5 x 13 x 21 cm |
Veilingsdatum | 10/09/2024 - 12/09/2024 |
Hamerprijs (totaalprijs) | € 375 |
Lot nummer | 598 |
Lot ID | 26029 |
Restauraties.
KERAMAR (XX) 'Vis' een bas-relief, geglazuurde keramiek. (W:33 x H:32 cm)
Schattingsprijs: € 150 - 250
Limoges Haviland, 'Etoiles' een groot dineer en koffieservies. 71 stuks.
Schattingsprijs: € 500 - 700