Gilles GREVINCK (1812-1872) 'Ceremoniële Beker of Ciborie' Zilver, Nederland, 1850. (L:14 x W:14 x H:38 cm)
Lot 821

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Gilles GREVINCK (1812-1872) 'Beker'

Waarschijnlijk een ceremoniële beker of ciborie met verscheidene religieuse kenmerken (Christogram/Alfa&Omega, 4 evangelisten en Jezus Christus met een lang zwaard, Ark, Vredesduif), Barokke elementen (druiven en engelenhoofden) en Neoklassieke elementen.

Zilver.

Meesterteken GG met hamer naar links, Gilles Grevink.
Jaarletter Q: 1850.
Binnenzijde deksel met en Regionale Keurmerk: 1814-1905, Nederland.

Totaal brutogewicht: 1387g.

Gilles GREVINCK (1812-1872)

14 x 14 x 38 cm

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

821

26003

Een reliquarium, verguld brons met 23 relikwieën. 19de eeuw. (L:17 x W:22 x H:36 cm)

Schattingsprijs: € 2.400 - 3.400

Leica M6, no. 2235295. (L:4 x W:14,5 x H:7,7 cm)

Schattingsprijs: € 600 - 800

Twee zilveren 'Doopschelpjes'. Spanje. (L:9 x W:14 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een altaarkruis, verguld brons. (W:26 x H:65 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Sint Joris en de draak, Een Golgotha, Calvarie. Polychroom gips, circa 1900. (H:100 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Maria Magdalena rouwt aan het kruis, gesculpteerde eik, 18de eeuw. (W:69 x H:69 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een geëboniseerd reliekenkruis, 7 relikwieën, gemonteerd met zilver. 19de eeuw. (W:17 x H:50 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Yves RHAYÉ (1936-1995) 'Sculptuur'. (L:53 x W:74 x H:143 cm)

Schattingsprijs: € 1.600 - 1.800