Boch Frères Keramis, twee uitzonderlijke vazen, geglazuurde faience. 19de eeuw. (H:122 x D:63 cm)

Hamerprijs: € 1.800

Boch Frères Keramis, twee grote vazen, geglazuurde faience 19de eeuw.

Beide vazen gemaakt uit geglazuurde faience, afgewerkt met een blauw-wit decor.

De grootste vaas:
Getekend G. De Geetere, voor Georges DE GEETERE (1859-1929)
Grote vaas, daarnaast ook getekend BFK

Kleinere vaas:
Onderaan gemerkt BFK in 1 monogram, vergezeld door de letter H. De schilder van deze vaas was hoogstwaarschijnlijk een lid van de Familie Heemskerk (https://www.royalboch.com/en/pages/marks-and-backstamps/)

Beide vazen staande op een Art Nouveau periode staander.
Gemaakt tijdens het laatste kwart van de 19de eeuw.

Grootste: h: 122 cm x D: 63 cm., pedestal H: 80 cm.
Kleinste:  H: 115 cm x D: 50 cm., pedestal H: 80 cm.

122 cm

63 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 2.250

Lot nummer

71

25956

KERAMAR (XX) 'Vis' een bas-relief, geglazuurde keramiek. (W:33 x H:32 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Royal Dux, drie stuks geglazuurde faience, art nouveau stijl.

Schattingsprijs: € 240 - 340

Rogier Joseph VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vaas' voor Amphora

Schattingsprijs: € 300 - 500

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Vase' For Amphora

Schattingsprijs: € 240 - 340

Rogier VANDEWEGHE (1923-2020) 'Schaal' voor Amphora. (D:34 cm)

Schattingsprijs: € 80 - 120

Elisabeth VANDEWEGHE (1946) 'Twee schalen' geglazuurde keramiek voor Perignem. (D:17 x W:50 x H:6 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Antonio LAMPECCO (1932-2019) 'Vase'

Schattingsprijs: € 600 - 800

Limoges Haviland, 'Etoiles' een groot dineer en koffieservies. 71 stuks.

Schattingsprijs: € 500 - 700