Een paar uitzonderlijk grote kandelaars, verguld brons Empire stijl. (H:93,5 x D:37 cm)
Lot 566

Schattingsprijs: € 1.500 - € 2.500

Een paar uitzonderlijk grote kandelaars, verguld brons Empire stijl.

93,5 cm

37 cm

Schattingsprijs

€ 1.500 - € 2.500

Lot nummer

566

25955

Een paar miniatuur vazen met email decor, Art Nouveau. (W:4,5 x H:7,5 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300

Jaeger Le Coultre, klassiek en dun polshorloge, 18kt geel goud. (D:3,4 cm)

Schattingsprijs: € 500 - 700

Een merklap met naaiwerk, borduurwerk, breiwerk en kantwerk. 1903. (L:596 cm)

Schattingsprijs: € 240 - 340

Een antieke lakstempel, Gewapende putti met een zwaard, barokke stijl. 19de eeuw. (H:9,7 cm)

Schattingsprijs: € 300 - 500

Een driedelige schouwgarnituur klok met kandelaars, verguld brons en Sèvres porselein. 19de eeuw. (L:20 x W:53 x H:52 cm)

Schattingsprijs: € 800 - 1.200

Een antiek tinnen bord, Kardinaalshoed model, gegraveerd heraldische afbeelding, Lyon, Frankrijk, 17de eeuw. (D:33,5 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een antiek tinnen bord, Kardinaalshoed model, Zuid Frankrijk, Circa 1625-1650. (D:31 cm)

Schattingsprijs: € 150 - 250

Een paar messing herten, Hollywood Regency stijl. (W:56 x H:33 cm)

Schattingsprijs: € 200 - 300