Een grote tweekleurige schouwklok 'De Bevrijding van Nimf Lo door Hermes', 19de eeuw. (L:23 x W:65 x H:84 cm)

Hamerprijs: € 3.600

Een grote tweekleurige schouwklok 'De Bevrijding van Nimf Lo door Hermes', 19de eeuw.

Afbeelding van 'De bevrijding van nimf Lo uit de handen van Argus door Hermes.

Binnenwerk getekend BP & F.
Gepatineerd en verguld brons.
19de eeuw.

23 x 65 x 84 cm

Hamerprijs (totaalprijs)

€ 4.500

Lot nummer

592

25954

Een grote tweekleurige schouwklok

Schattingsprijs: € 12.000 - 15.000

Philippe VANDENBERG (1952-2009) ‘Over de Val van de Engel’ (1993-1996)

Schattingsprijs: € 50.000 - 80.000

Een Historische Scène 'Beleg van het Kasteel van Ingelmunster, 10 mei 1580', olie op doek. 19de eeuw

Schattingsprijs: € 1.500 - 2.500